Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - drewniana broń, nieśmiercionośna: skąd wziąć

Miejsce zdobycia broni treningowej.

W czasie zabawy w grze Rise of the Ronin czasami będziemy musieli wykonać misje, które będą od nas wymagały nieco bardziej pacyfistycznego podejścia i niezabijania przeciwników. W takim wypadku przyda się nam specjalna, drewniana broń. Na tej stronie wyjaśniamy, skąd je wziąć.

Zestaw drewnianej broni zawsze znajdziemy w swoim ekwipunku po rozpoczęciu nowej gry i ukończeniu prologu. Będą to dwa rodzaje, które wybraliśmy w czasie rozgrywania samouczka w wiosce Ukrytych Ostrzy. Biorąc jednak pod uwagę teoretycznie niskie parametry treningowego uzbrojenia, jest bardzo możliwe, że już je sprzedaliśmy.

W takim wypadku należy udać się do kryjówki frakcji, z którą najlepiej rozwinęliśmy nasze relacje poprzez wybieranie ich strony w czasie misji fabularnych. Po dotarciu na miejsce odszukujemy sprzedawcę uzbrojenia i zjeżdżamy na sam dół listy oferowanych przez niego towarów. Znajdziemy tam poszukiwane drewniane uzbrojenie.

Wśród niego możemy nawet znaleźć drewniane odpowiedniki oręża, którego nie mogliśmy przetestować podczas prologu, takie jak treningowe karabiny - ta broń pozwala eliminować przeciwników z dystansu bez zadawania śmiertelnych obrażeń. Alternatywnie mamy także możliwość skorzystania z umiejętności walki wręcz.

Następne: Rise of the Ronin - polska wersja językowa, czy jest spolszczenie

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - transmog, personalizacja: jak zmienić wygląd przedmiotów

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze