Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Respawn Entertainment ma nadzieję, że Titanfall zachęci do tworzenia nowych marek

„Świetnie jest pracować nad czymś zupełnie nowym i innym.”

Respawn Entertainment ma nadzieję, że inni twórcy oraz wydawcy wezmą przykład z Titanfall i zaczną tworzyć więcej oryginalnych gier reprezentujących nowe marki.

- Wiemy, że ludzie chcą przede wszystkim więcej tego, co już znają, ale mamy nadzieję, że nasza gra zachęci i zmotywuje do produkcji nowych marek, takich na dużą skalę - powiedziała Abbie Heppe, menadżer społeczności, w wywiadzie z AusGamers.

Pracowniczka studia podkreśliła także, że chociaż praca nad oryginalnym tytułem sprawia dużo satysfakcji, jest też jednocześnie źródłem różnych problemów.

- Świetnie jest pracować nad czymś zupełnie nowym i innym. Ale taka kreatywna wolność to też coś trudnego do opanowania. Kiedy możesz praktycznie zrobić wszystko, kiedy jest tak wiele bardzo dobrych pomysłów, a coś trzeba usunąć, zmniejszyć, wyrzucić. To naprawdę niełatwe.

Heppe zdradziła też, że Respawn Entertainment chce pozostać studiem zewnętrznym jak najdłużej się uda.

- Nie śpieszy nam się, by zostać wykupionymi. To część naszej tożsamości, myślę zresztą, że biorąc pod uwagę naszą historię i to, co robimy teraz, sprzedaż nie będzie w najbliższej przyszłości potrzebna.

Warto przypomnieć, że w skład Respawn Entertainment wchodzi wielu byłych pracowników Infinity Ward, w dużej mierze są to projektanci odpowiedzialni za Call of Duty: Modern Warfare i Modern Warfare 2

.

Titanfall zadebiutuje na początku przyszłego roku, trafi na Xbox One, Xboksa 360 i PC.

Titanfall - Trailer

Komentarze