Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 8 to najmroczniejsza i najbardziej makabryczna część serii - twierdzi branżowy informator

Z niepokojącymi przeciwnikami.

Resident Evil 8 jest „najmroczniejszą i najbardziej makabryczną” częścią serii - przekonuje użytkownik AestethicGamer aka Dusk Golem, który już wcześniej przedstawiał nieoficjalne informacje o grze.

Internauta podzielił się opinią w ramach dyskusji na Twitterze, podkreślając, że nie może doczekać się oficjalnej prezentacji powstającego projektu. Dodał, że w produkcji pojawią się „najbardziej niepokojący” przeciwnicy w historii cyklu.

Użytkownik zaznaczył, że jest w stu procentach pewien informacji o Resident Evil 8 - twierdzi, że siedmiokrotnie weryfikował istnienie tytułu. Co ciekawe, uważa, że tego samego nie może powiedzieć o doniesieniach o nowym Silent Hill, na temat którego też się niegdyś wypowiadał.

Warto zaznaczyć, że Dusk Golem w przeszłości ujawniał detale o innych projektach Capcomu - na przykład przedstawił szczegóły o remake'u Resident Evil 3 jeszcze przed oficjalną zapowiedzią gry.

Z niedawnych niepotwierdzonych informacji wynika, że ósma odsłona serii otrzyma podtytuł Village. W produkcji pojawią się podobno wiedźma - zachowująca się niczym Mr. X i Nemesis - oraz wilkołaki, a głównym bohaterem będzie Ethan z siódmej części.

Poprzednio: Doom Eternal - demony zabijające graczy nawiedzą kampanie innych użytkowników

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze