Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 - mod wprowadza CJ'a i Big Smoke'a z GTA: San Andreas

Wraz z kultowymi kwestiami dialogowymi.

Powstał mod do odświeżonej wersji Resident Evil 2, który zamienia głównego bohatera w CJ'a z Grand Theft Auto: San Andreas. Narzędzie sprawia też, że Mr. X - który śledzi gracza w wybranych sekcjach przygody - staje się Big Smoke'iem z popularnej odsłony gangsterskiej serii.

Mod wpływa nie tylko na wygląd postaci, ale też na kwestie, które wypowiadają. Podczas rozgrywki możemy usłyszeć sformułowania znane miłośnikom gry studia Rockstar.

Przykładowo, gdy „Mr. X” po raz pierwszy wyłania się z ruin, postać mówi „Wybrałeś zły dom, głupku”. To pierwsze zdanie, jakie Big Smoke wypowiada w San Andreas.

Ponadto, gdy Tyrant trafi CJ'a, pyta bohatera, czy wszystko w porządku, a powalony wygłasza kwestię „Tak jak mówi księga. Jesteśmy błogosławieni, ale i przeklęci”.

Big Smoke to jedna z najcharyzmatyczniejszych postaci w San Andreas - a także bohater wielu memów

Autor moda, BeastGamingHD, stworzył też narzędzie podmieniające postaci na Thora i Tanosa z filmów Marvela.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja oraz Resident Evil 2 - ile godzin trwa, czas gry, długość

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze