Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Resident Evil 4 pozwala oszukać handlarza na 4 miliony peset

Łatwa forsa kosztem wyrzutów sumienia.

Remake Resident Evil 4 wprowadził kilka nowych funkcji, ale możliwości zostania scammerem chyba nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że prosta sztuczka pozwala nabić w butelke kupca i zarobić jego kosztem mnóstwo pieniędzy.

Choć o bogactwa w Resident Evil 4 Remake nie jest przesadnie trudno, zwłaszcza jeśli sprzedajemy kosztowności wypełnione cennymi klejnotami i szabrujemy każdy zakamarek mapy, to kilka dodatkowych milionów złotych monet może okazać się bardzo przydatne - choćby na zakup wyrzutni rakiet z nieskończoną amunicją wartej 2 miliony sztuk złota. Tak się składa, że internauci znaleźli sposób na szybkie wzbogacenie się, który może też wywoływać niewielkie wyrzuty sumienia.

Metoda wymaga jednokrotnego przejścia gry na najniższym poziomie trudności (Assisted) oraz zdobycia na strzelnicy breloczka Rhinoceros Beetle. Podczas rozgrywki zbieramy każdy możliwy grosz, skarb i klejnot, a gdy dotrzemy do ostatniej lokacji ze straganem handlarza na końcu 16. rozdziału (przed windą prowadzącą do ostatecznego bossa), to sprzedajemy wszystkie kosztowności i kupujemy za zdobyte pieniądze spreje lecznicze (First Aid Spray).

Na wspomaganym poziomie trudności spreje kosztują 3000 peset za sztukę, a maksymalnie można nabyć ich 443, co powinno kosztować nas dokładnie 1 329 000 peset. Nie należy też zbytnio przejmować się miejscem w ekwipunku, ponieważ kupione przedmioty można umieścić w bezdennej skrytce za pomocą punktu zapisu znajdującego się tuż obok.

Po zakupach gramy dalej do momentu ukończenia gry, a następnie rozpoczynamy rozgrywkę w trybie New Game+ na najwyższym poziomie trudności (Professional). Jeśli mamy wspomniany wcześniej breloczek, to przedmioty lecznicze możemy sprzedawać za 100% wartości, czyli za każdy sprej dostaniemy 10 tysięcy peset, a z wydanych 1 329 000 sztuk złota zrobi nam się dokładnie 4 430 000 peset. Czysty zysk za cenę moralnego ciężaru i kilku nieprzespanych przez wyrzuty sumienia nocy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze