Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Front Mission 2 od polskiego studia z nowym gameplayem

Mechy wkraczają do turowej akcji.

Nowy materiał pozwala przyjrzeć się rozgrywce Front Mission 2: Remake. Gra powstaje w Forever Entertainment z siedzibą w Gdyni.

Front Mission to seria taktycznych gier RPG, których rozgrywka kręci się wokół potężnych bojowych mechów nazywanych „Wanzerami”. Zwiastun pokazuje turową rozgrywkę, krótkie przebłyski funkcji bojowych maszyn oraz kilka odświeżonych lokacji.

Remake dość wiernie trzyma się oryginału, który pierwotnie wydano w 1997 roku na konsolę PlayStation One. Jest to druga część cenionej - a w pewnych kręgach wręcz kultowej - trylogii, która łączy taktyczną rozgrywkę z dojrzałą fabułą.

Historia rozpoczyna się w 2102 roku i śledzi losy trójki wojskowych mierzących się z separatystami pogrążającymi państwo w chaosie. Gra otrzymała sporo przychylnych recenzji i zajęła 63. miejsce w rankingu 100 najlepszych gier na PlayStation One według magazynu Famitsu.

Polacy pracują nad odświeżeniem trzech części serii. Front Mission 1st: Remake powinno zadebiutować w październiku, Front Mission 2: Remake planowane jest na przyszły rok, a w przypadku Front Mission 3: Remake data planowanej premiery nie jest jeszcze znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Front Mission

Nintendo DS

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze