Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Redemption 2 to prequel - jest nowy trailer

Wciąż bez zapowiedzi wersji PC.

Przedstawiciele Rockstar Games opublikowali nowy zwiastun Red Dead Redemption 2. To dopiero drugi materiał wideo od twórców - pierwszy trailer zaprezentowano w październiku ubiegłego roku.

Potwierdzono też datę premiery - to wciąż „wiosna 2018”.

Zwiastun skupia się na gangsterze Arthurze Morganie, prezentując go w różnych sytuacjach. Można odnieść wrażenie, że mężczyzna nie jest zbyt uprzejmy. Potwierdzono, że to główny bohater gry.

Najważniejszą sceną wydaje się jednak ta ostatnia - zdradzająca, że mamy do czynienia z prequelem. Morgan rozmawia bowiem z Dutchem van der Linde, szefem gangu, do którego kiedyś należał John Marston z pierwszego Red Dead Redemption.

W materiale można też dostrzec kobietę o blond włosach, która przypomina Abigail - żonę Marstona. Choć w poprzedniej grze była brunetką, to przefarbowanie włosów nie powinno stanowić problemu.

Zwiastun ujawnia, że podczas zabawy skorzystamy między innymi z łuków, a więc doczekaliśmy się przynajmniej ujawnienia jednego nowego aspektu rozgrywki. Z uwagi na fach bohatera i jego kompanów, z pewnością nie zabraknie też napadów na banki i innych rabunkowych akcji.

Wciąż nie ujawniono planów dotyczących ewentualnej wersji PC. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze