Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rayman Legends za darmo na PC

Przez kilka dni.

Firma Ubisoft udostępniła za darmo platformówkę Rayman Legends w wersji PC. Grę można zatrzymać na stałe.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz gry, należy wejść na stronę promocji, kliknąć przycisk z symbolem komputera osobistego, zalogować na konto w usłudze Uplay i przypisać tytuł do profilu. Oferta zakończy się 3 kwietnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Cover image for YouTube videoRayman Legends Next Gen Launch Trailer [UK]

Wydane w 2013 roku Rayman Legends pozwala po raz kolejny wcielić się w tytułowego bohatera o dosyć nietypowej fizjonomii. Postać wraz z towarzyszami zostaje wciągnięta przez tajemnicze malowidła i przeniesiona do sekretnych światów.

W trakcie rozgrywki gracze przemierzają lokacje umiejscowione w zróżnicowanych krainach. Obserwując wydarzenia z „boku” ekranu, muszą zbierać świecące istoty, pokonywać wrogów i omijać pułapki. Ukończenie poziomów z najwyższym wynikiem wymaga dużej zręczności.

W Rayman Legends dostępnych jest kilka postaci do wyboru

Produkcja oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Każdy z użytkowników kieruje inną postacią - poszczególni podopieczni dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami. Do tego kolorowa oprawa graficzna.

Następnie: Games with Gold: kwiecień 2020 - pełna oferta

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rayman Legends

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze