Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rayman Legends: Definitive Edition trafi we wrześniu na Switch

W planach jest też demo.

Platformówka Rayman Legends: Definitive Edition ukaże się na Nintendo Switch jeszcze latem tego roku. Datę premiery w Europie ustalono na 12 września.

Warto dodać, że informacje pochodzą nie od Ubisoftu, lecz z zakładki „nadchodzące” w brytyjskim sklepie eShop. Wczoraj wieczorem opublikowano nawet wersję demonstracyjną z trzema etapami i jedną planszą w kooperacji, lecz demo szybko usunięto.

Rayman i przyjaciele

W odróżnieniu od odsłony Wii U, Rayman Legends na Switch nie będzie wspierać kontrolerów ruchowych czy panelu dotykowego, a jedynie klasyczne wciskanie przycisków - jak na innych platformach.

Jedynym wyjątkiem są specjalne sekcje Murfy's Touch, dostępne jedynie w trybie przenośnym konsoli. Tutaj zadaniem będzie doprowadzenie postaci do celu poprzez przesuwanie scenerii palcem.

Odsłona Definitive Edition obejmuje kilka bonusów przygotowanych z myślą o Switch, takich jak kooperacja na kilku urządzeniach, a także tryb solowy oraz pucharowy w mini-grze Kung Foot, stanowiącej wariację na temat piłki nożnej.

Rayman Legends od Ubisoft Montpellier ukazało się po raz pierwszy w sierpniu 2013 roku. „Urzekająca, wywołująca uśmiech, relaksująca i potrafiąca stanowić wyzwanie, a przede wszystkim - szalenie wciągająca” - opisywał platformówkę Mateusz w naszej recenzji.

Cover image for YouTube videoRayman Legends: Definitive Edition on Nintendo Switch: Michel Ancel Interview

Nie jest niespodzianką, że przez zdecydowaną większość czasu po prostu biegniemy w prawo. Rozgrywce towarzyszy piękna oprawa graficzna, stworzona przy użyciu ręcznie rysowanych elementów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rayman Legends

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC

Rayman Legends: Definitive Edition

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze