Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformówka Rayman Legends za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Jotuna.

Epic Games Store udostępniło za darmo Rayman Legends - jedną z odsłon cyklu platformówek opowiadającego o tytułowym bohaterze.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz, należy wejść na kartę gry, a następnie przypisać produkcję do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 6 grudnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Rayman Legends wymaga dużej zręczności

Wydane w 2013 roku Rayman Legends pozwala po raz kolejny wcielić się w tytułowego bohatera o dosyć nietypowej fizjonomii. Postać wraz z towarzyszami zostaje wciągnięta przez tajemnicze malowidła i przeniesiona do sekretnych światów.

W trakcie rozgrywki gracze przemierzają lokacje umiejscowione w zróżnicowanych krainach. Obserwując wydarzenia z „boku” ekranu, muszą zbierać świecące istoty, pokonywać wrogów i omijać pułapki. Ukończenie poziomów z najwyższym wynikiem wymaga dużej zręczności.

Produkcja oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Każdy z użytkowników kieruje inną postacią - poszczególni podopieczni dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami. Do tego kolorowa oprawa graficzna.

Jednocześnie ujawniono, że od 6 grudnia klienci Epic Games Store pobiorą Jotuna w edycji Valhalla - niezależną produkcję, w której wcielamy się w wojowniczkę o imieniu Thora. Bohaterka zginęła, ale jako że jej śmierć nie była chwalebna, nie może wejść do Walhalli.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Gracze Call of Duty: Modern Warfare zaniżają swoje statystyki, by trafiać na gorszych rywali

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze