Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rayman Legends trafi na PS4 i Xbox One

AKTUALIZACJA: Premiera 21 lutego.

Aktualizacja: Wydawca ogłosił, że Rayman Legends w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One ukaże się tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano - już 21 lutego.

*

Oryginalna wiadomość: Konkretna data premiery Rayman Legends na PlayStation 4 i Xbox One to 28 lutego - poinformował Ubisoft.

Ponadto, dowiedzieliśmy się, że właściciele konsoli Microsoftu otrzymają dziesięć specjalnych, dodatkowych wyzwań. Gra wykorzysta też panel dotykowy kontrolera PS4. Obydwie wersje zaoferują kilka nowych kostiumów dla bohaterów. Twórcy zapewniają, że oprawa graficzna zostanie poprawiona, a czasy ładowania plansz skrócone.

Legends zadebiutowało w sierpniu na platformach obecnej generacji i PC.

Zapowiedź towarzyszyła sprawozdaniu dotyczącym wyników finansowych firmy. W pierwszej połowie roku fiskalnego 2013-2014 francuski wydawca odnotował 5-procentowy wzrost zysków, do 293 milionów euro. Najbardziej przyczyniły się do tego Assassin's Creed 3 i Far Cry 3.

Firma poinformowała również o 29-procentowym wzroście sprzedaży cyfrowych wersji gier.

Dowiedzieliśmy się, że też, że 41 procent opisywanych zysków pochodzi z rynku europejskiego. Największą część dochodu zagwarantowały wersje gier na Xboksa 360 (30 procent), a na kolejnych miejscach uplasowały się PS3 (24 procent), Wii (20 procent), PC (13 procent) i Wii U (7 procent).

Wydawca przygotował także nowy zwiastun produkcji, w którym z jakiegoś powodu głównym bohaterem jest amerykański raper Snoop Dogg, przypominający graczom, by nie zapomnieli skąd się wywodzą.

Zobacz na YouTube

Read this next