Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rayman Legends na PS Vita wkrótce otrzyma 28 „zagubionych” poziomów

AKTUALIZACJA: Dodatkowe poziomy dostępne.

Aktualizacja: Zgodnie z obietnicami Ubisoftu, posiadacze Rayman Legends na PlayStation Vita mogą już pobrać 28 dodatkowych poziomów z trybu Invasion, bez dodatkowych opłat.

*

Oryginalna wiadomość: We wrześniu informowaliśmy, że platformówka Rayman Legends w wersji na PlayStation Vita pozbawiona jest 28 dodatkowych poziomów, obecnych w innych wersjach sprzętowych. Zapowiedziano wtedy, że „zagubione” etapy powrócą w formie darmowej aktualizacji.

„Przygotujcie się na inwazję!” - obwieszczono wczoraj na oficjalnym koncie w serwisie Twitter. „Rayman Legends otrzyma 26 listopada aktualizację z poziomami w trybie Invasion oraz listami najlepszych wyników.”

Wspomniane poziomy Invasion to przeprojektowane lokacje z podstawowej kampanii, z dodatkowymi utrudnieniami.

„Ze względu na niespodziewanie długi czas produkcji, nie zdołaliśmy wprowadzić trybu Invasion do wersji PS Vita” - napisano we wrześniu na oficjalnym blogu wydawcy.

Wersję na konsolę przenośną od Sony ogłoszono jako ostatnią, a później przełożono także premierę tego wydania. We wtorek ogłoszono, że platformówka zmierza także na PlayStation 4 i Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rayman Legends

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze