Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PUBG dostępne za darmo

Ale można wykupić pakiet Plus.

Zgodnie z zapowiedziami z grudnia, PUBG: Battlegrounds jest od wczoraj produkcją Free to Play, dostępną za darmo dla wszystkich zainteresowanych na PC i konsolach.

Darmowa konta posiadają pewne ograniczenia. Aby rozgrywać mecze rankingowe, niestandardowe i na specjalnych zasadach, należy zakupić jednorazowe ulepszenie „Battlegroud Plus”, wycenione na około 60 zł.

Jeśli kupiliśmy PUBG przed przejściem na darmowy model dystrybucji, pakiet Plus otrzymamy bez dodatkowych opłat, razem ze specjalnym zestawem okolicznościowych przedmiotów.

Zmiany w grze wprowadza aktualizacja 15.2, oferująca także szereg innych interesujących dodatków, jak choćby możliwość korzystania z latającego drona. Ten pozwala nie tylko na prowadzenie bezpiecznego zwiadu w terenie, ale podniesie także przedmioty z ziemi.

Sprzęt ma zasięg 300 metrów i tylko 35 punktów wytrzymałości, więc stosunkowo łatwo ulega zniszczeniu. Wśród nowego sprzętu jest też torba EMT dla medyka, zwiększająca możliwości leczenia towarzyszów kosztem zdolności w walce.

Znacznie rozbudowano także dostępne samouczki oraz tryb treningowy i strzelnicę, co powinno pomóc nowym i powracającym graczom.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze