Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 ukaże się jeszcze w 2021 roku - twórcy uspokajają fanów

Dokładna data premiery nadal nie jest znana.

Przedstawiciele Double Fine Productions zapewnili, że powstające od kilku lat Psychonauts 2 ukaże się w 2021 roku.

Jeden z zaniepokojonych fanów produkcji zapytał deweloperów na Twitterze, czy gra zadebiutuje w bieżącym roku. W odpowiedzi oficjalny profil studia odpowiedział krótkim „tak”, ale nie ujawnił bardziej konkretnej daty premiery.

Potwierdzono więc informacje, które kilka miesięcy temu przekazał Tim Schafer, czyli szef Double Fine Productions. Wówczas menedżer podał wspomniany okres debiutu, oznajmiając, że Psychonauts 2 jest na ostatnim etapie prac - gotowe są już wszystkie mechaniki i poziomy.

Internauci co jakiś czas pytają twórców gry o losy projektu. Przykładowo kilka dni temu jeden z graczy zastanawiał się, dlaczego deweloperzy ciągle opóźniają premierę i co właściwie robią. W reakcji Schafer stwierdził, że upewniają się, że pozycja będzie „dobra".

Psychonauts 2 to kontynuacja jednej z najbardziej nietypowych platformówek. Gracze ponownie wcielą się w znanego z pierwszej części Raza, który razem z przyjaciółmi trafi do głównej siedziby tytułowej korporacji, gdzie odkryje niewygodne sekrety firmy.

Jakiś czas temu studio Double Fine Productions wykupił Microsoft. To oznacza, że powstająca produkcja w dniu premiery pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass. Sama gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze