Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 ukaże się w 2021 roku

Double Fine jest już na ostatnim etapie prac.

  • Psychonauts 2 zadebiutuje przed końcem roku
  • Deweloperom pozostało już tylko doprcowanie szczegółów

Prace nad głównymi elementami Psychonauts 2 dobiegły końca, a gra ukaże się w 2021 roku - zapowiedział Tim Schafer ze studia Double Fine. Konieczność pracy z domu wpłynęła na opóźnienie projektu, który miał zadebiutować kilka miesięcy temu.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a prawdopodobnie także na konsole nowej generacji. Double Fine zostało wykupione przez Microsoft, więc platformówka będzie dostępna w ramach usługi Game Pass.

Gotowe są już wszystkie poziomy i mechaniki. Po powrocie ze świątecznej przerwy twórcy skupiają się obecnie na szukaniu błędów we wszystkich etapach oraz przygotowaniu elementów takich jak napisy końcowe czy odświeżeniu głównego menu.

Sequel jednej z najbardziej nietypowych gier platformowych XXI wieku ukaże się 16 lat po premierze oryginału. Fani powrócą do świata szpiegów infiltrujących umysły. Tytuł zaoferuje podobny, kolorowy styl oprawy, co pierwsza część.

Historia w Psychonauts 2 przedstawi dalsze losy Raza - razem z przyjaciółmi trafi do głównej siedziby Psychonauts, gdzie odkryje niewygodne sekrety korporacji, dla której pracuje. Ich ujawnienie może mieć ogromny wpływ na przyszłość wszystkich agentów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze