Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychologiczny horror Perception opóźniony na PS4 i Xbox One

PC bez zmian - jutro.

Firma Bloober Team poinformowała, że psychologiczny horror Perception trafi na konsole z opóźnieniem. Data premiery dla wersji PS4 i Xbox One to obecnie okres 5-11 czerwca, zaraz przed targami E3.

Nie podano konkretnej daty. Debiut na PC odbędzie się bez zmian - już jutro.

Tajemnicza posiadłość

„Z uwagi na harmonogram wydawniczy obu formatholderów, data premiery gry na wskazanych konsolach przesunięta została na drugi tydzień czerwca” - napisano w komunikacie.

„Format holderzy” to producenci konsol, co może sugerować, że premierę opóźniono ze względu na przedłużającą się certyfikację na PS4 i Xbox One.

Dowiedzieliśmy się także, że cenę ustalono na 22,99 euro (ok. 96 zł), zmniejszone do 19,99 euro (ok. 84 zł) w okresie premierowym.

Sfinansowana na Kickstarterze produkcja opowiada o przygodach niewidomej bohaterki. Krakowskie Bloober Team jest wyłącznym wydawcą przez okres 5 lat, na terytorium całego świata, za pośrednictwem spółki zależnej - Feardemic.

Główna bohaterka Perception - Cassie - ma wizje tajemniczej posiadłości, gdzieś w Nowej Anglii. Ostatecznie udaje się jej zlokalizować budynek na Echo Bluff, samotnym półwyspie w Gloucester w Massachusetts. Dziewczyna dociera na miejsce i wkracza do środka, by zbadać wnętrze domu.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje gry, które - niestety - nie zachęcają. Obecna średnia w serwisie Metacritic wynosi 63 procent, jako produkcja z ciekawymi pomysłami, ale nie najlepszym ich wykonaniem.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze