Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Project Cars 3 - jazda bez asyst i na wysokim poziomie trudności w długim gameplayu

Rozgrywka z trybu kariery.
  • Gra to kolejna część serii wyścigów od Slightly Mad
  • Gameplay prezentuje początek trybu kariery
  • Premiera już w przyszłym tygodniu

Prowadzony w serwisie YouTube kanał GameZine opublikował obszerny gameplay z Project Cars 3. Trwające niespełna godzinę nagranie prezentuje początek przygody w trybie kariery.

Autor materiału przekonuje, że wideo zarejestrował na PC, a do sterowania używał pada od Xbox One. Zaznacza jednocześnie, że wyłączył wszystkie asysty wspomagające jazdę i zdecydował się na zabawę na legendarnym poziomie trudności, a więc jednym z najwyższych.

Na początku kariery należy stworzyć własną postać, wybierając płeć, model kierowcy, kolor stroju, rodzaj kasku i kraj pochodzenia. Następnie gracz bierze udział w pierwszym wyścigu, kierując Chevroletem Corvette C8.R.

Autor nagrania przedstawił zmagania rozgrywające się między innymi w Szanghaju, Szkocji, Stanach Zjednoczonych, Toskanii i Japonii. Nie zabrakło również spojrzenia na działanie dynamicznej pogody oraz wizualnego i mechanicznego tuningowania aut.

W grze pojawi się szereg zróżnicowanych aut

Project Cars 3 zadebiutuje 28 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Za grę odpowiadają twórcy poprzednich części ze studia Slightly Mad, których jakiś czas temu wykupiła firma Codemasters.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze