Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (12.12 - 18.12)

Finał Batmana, Stardew Valley na konsolach, Space Hulk: Deathwing.

Rok 2016 chyli się ku końcowi. Premier zostało już niewiele, ale nadal jest jeszcze kilka interesujących pozycji do sprawdzenia przed świętami.

Poniedziałek, 12 grudnia

  • Bastion (Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Bastion to zręcznościowa gra akcji w rzucie izometrycznym, gdzie walczymy z potworami w świecie po tajemniczej apokalipsie. Za darmo dla posiadaczy wersji X360, do 1 stycznia.

Wtorek, 13 grudnia

W epizodzie zatytułowanym City of Light przywódca grupy Children of Arkham będzie przygotowywał się do realizacji ostatniej części planu mającego na celu zniszczenie rodziny Wayne'ów. Stawką ma być między innymi tożsamość Mrocznego Rycerza.

  • Feist (PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Gra logiczna z naciskiem na zagadki bazujące na fizyce. Celem jest przebycie z jednej strony poziomu na drugą, kontrolując rozbrykane, leśne istoty.

Środa, 14 grudnia

Produkcja jest adaptacją gry planszowej Space Hulk, która po raz pierwszy ukazała się w 1989 roku, nakładem firmy Games Workshop. Akcja osadzona jest na tytułowym, kosmicznym złomowisku, gdzie znajdują się wraki statków i międzygwiezdne odpady.

Zajęć w rolniczej produkcji jest całe mnóstwo. Podstawa to oczywiście sadzenie przeróżnych roślin i dbanie o ich potrzeby, zgodnie z czterema porami roku. Podlewamy, nawozimy, zbieramy, sprzedajemy i inwestujemy.

Czwartek, 15 grudnia

Rozgrywka przypominać będzie popularne mobilne produkcje z Raymanem - Mario biegnie w prawo, a gracz musi stukać w ekran, by bohater skakał. Postać sięgnie tym wyżej, im dłużej przytrzymamy palec w miejscu.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze