Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (11.09 - 17.09)

PES 2018, Death of the Outsider, Divinity 2, Metroid i inne.

Nadciąga PES 2018, Dishonored: Death of the Outsider oraz XCOM 2: War of the Chosen na konsole, ale czy gracze znajdą czas na nowe tytuły, czy pozostaną przy Destiny 2 z ubiegłego tygodnia?

Wtorek, 12 września

Przez zdecydowaną większość czasu po prostu biegniemy w prawo. Rozgrywce towarzyszy piękna oprawa graficzna, stworzona przy użyciu ręcznie rysowanych elementów.

Produkcja reprezentuje gatunek RTS, a za jednostki posłużą zwierzęta: dziki z miotaczami ognia, skunksy z gazem musztardowym czy atakujące z powietrza sowy.

Tytułowi Chosen to trójka czempionów armii kosmitów. Podczas głównego wątku zetkniemy się z nimi na przestrzeni kilku misji, ale prawdopodobnie nigdy nie zabijamy ich przy pierwszym spotkaniu (Recenzja).

Pierwsza „pełnoprawna” odsłona zasłużonej serii RPG po 8 latach przerwy. Produkcja ukazała się już w Japonii, w lipcu 2016 roku.

Czwartek, 14 września

Akcję produkcji osadzono tysiące lat po wydarzeniach przedstawionych w Divinity: Original Sin. Kierując własnym bohaterem, gracze wpłyną na losy fantastycznego świata, decydując między innymi o tym, kto zostanie następnym bogiem Rivellon.

  • PES 2018 (PC, PS3, PS4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

W tegorocznej części cyklu twórcy zamierzają wprowadzić także szereg innych usprawnień: gra zaoferuje na przykład całkiem nowy interfejs użytkownika i kontekstowe chronienie piłki przed atakami. Autorzy obiecują również lepszy drybling czy stałe fragmenty.

Terenowy wyścigi samochodowe - remaster produkcji wydanej w 2008 roku na PlayStation 3 oraz X360.

Gracz wciela się w przywódcę plemienia lub miasta z terenu współczesnych Chin, a zadaniem jest rozwój, dyplomacja, podbój i założenie wielkiego imperium.

Piątek, 15 września

Gracze powrócą do miasta Karnaca, ale bohaterem nie jest Corvo ani Emily, ale Billie Lurk, którą poznaliśmy w wydanej w ubiegłym roku drugiej części cyklu.

Zręcznościowa gra akcji, współczesne spojrzenie na Metroid 2: Return of Samus, wydane w 1991 roku na Game Boya.

Pierwsza „pełnoprawna” odsłona zasłużonej serii RPG po 8 latach przerwy. Produkcja ukazała się już w Japonii, w lipcu 2016 roku.

  • NHL 18 (PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Kolejna odsłona symulatorów hokeja.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze