Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowy zwiastun Dead Space Remake zapowiada koniec ludzkości

Isaac wraca do masakrowania nekromorfów.

Fani mocnych horrorów właśnie dostali premierowy zwiastun Dead Space w odświeżonym wydaniu. Można poczuć się jak w kinie i nabrać ochoty na ponowne przeżycie traumatyzujących wydarzeń z Ishimury.

Zostało już tylko 15 dni do premiery Dead Space Remake. Studio Motive przygotowuje fanów na premierę i raz jeszcze pokazuje odświeżone dzieło. To remake z krwi i kości, bo na nowo zaprojektowano właściwie wszystkie elementy.

Isaac Clarke i załoga USG Kellion odpowiadają na sygnał S.O.S. i trafiają na statek górniczy USG Ishimura. Miejsce wygląda na opuszczone, ale nie trzeba wiele czasu, by zrozumieć, że tak naprawdę dzieją się w nim złe rzeczy. Isaac spróbuje ocalić swoją ukochaną i w tym celu będzie musiał rozczłonkowywać i zabijać nekromorfy. Liniowa rozgrywka pozwoli na stopniową eksplorację Ishimury i odkrywanie sekretów statku.

Dead Space Remake to wierne odtworzenie oryginału, ale deweloperzy nie obawiali się wprowadzenia paru zmian, jak chociażby wyposażenia Isaaca w głos. Otrzymamy też nowe zadania poboczne, które rozszerzą wiedzę o uniwersum oraz najważniejszych postaciach.

Przypominamy, że premiera Dead Space Remake odbędzie się 27 stycznia 2023 roku. Gra trafi na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Więcej informacji dla fanów i zainteresowanych osób znajduje się w naszym kompendium Dead Space Remake.

O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze