Skip to main content

Premierowy zwiastun Dead Space Remake zapowiada koniec ludzkości

Isaac wraca do masakrowania nekromorfów.

Fani mocnych horrorów właśnie dostali premierowy zwiastun Dead Space w odświeżonym wydaniu. Można poczuć się jak w kinie i nabrać ochoty na ponowne przeżycie traumatyzujących wydarzeń z Ishimury.

Zostało już tylko 15 dni do premiery Dead Space Remake. Studio Motive przygotowuje fanów na premierę i raz jeszcze pokazuje odświeżone dzieło. To remake z krwi i kości, bo na nowo zaprojektowano właściwie wszystkie elementy.

Isaac Clarke i załoga USG Kellion odpowiadają na sygnał S.O.S. i trafiają na statek górniczy USG Ishimura. Miejsce wygląda na opuszczone, ale nie trzeba wiele czasu, by zrozumieć, że tak naprawdę dzieją się w nim złe rzeczy. Isaac spróbuje ocalić swoją ukochaną i w tym celu będzie musiał rozczłonkowywać i zabijać nekromorfy. Liniowa rozgrywka pozwoli na stopniową eksplorację Ishimury i odkrywanie sekretów statku.

Dead Space Remake to wierne odtworzenie oryginału, ale deweloperzy nie obawiali się wprowadzenia paru zmian, jak chociażby wyposażenia Isaaca w głos. Otrzymamy też nowe zadania poboczne, które rozszerzą wiedzę o uniwersum oraz najważniejszych postaciach.

Przypominamy, że premiera Dead Space Remake odbędzie się 27 stycznia 2023 roku. Gra trafi na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Więcej informacji dla fanów i zainteresowanych osób znajduje się w naszym kompendium Dead Space Remake.

Zobacz także