Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera South Park: The Fractured but Whole opóźniona

Twórcy potrzebują czasu.

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że South Park: The Fractured but Whole zostanie wydane później niż planowano. Początkowo produkcja miała zadebiutować 6 grudnia, ale ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Dokładnych powodów poślizgu jednak nie podano. W krótkim wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu firmy oznajmiono jedynie, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie tytułu.

„Zespół deweloperski chce mieć pewność, że gra spełni wysokie oczekiwania fanów, a dodatkowy czas pozwoli osiągnąć ten cel” - napisano.

Produkcja - będąca bezpośrednią kontynuacją Kijka prawdy - skupi się na motywach z komiksów i filmów o superbohaterach. Cartman i spółka wcielą się w herosów, dzieląc się na dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Gracze pokierują zaś postacią z poprzedniej części.

Do wyboru ma być co najmniej dwanaście zróżnicowanych klas postaci, każda zaś dysponować ma unikalnymi umiejętnościami. Nie zabraknie też wielu nawiązań do popkultury.

Warto wspomnieć, że nad tytułem nie pracują twórcy pierwszej części ze studia Obsidian, a zespół Ubisoftu z San Francisco.

South Park: The Fractured but Whole ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze