Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polowanie na Hitlera w zwiastunie Sniper Elite 4

Dodatek do preorderów.

Studio Rebellion Developments opublikowało nowy trailer strzelanki Sniper Elite 4, zwiastujący możliwość zabicia samego Adolfa Hitlera i zmienienie losów II wojny światowej.

W sam raz na wakacje

Akcja materiału wideo toczy się w śródziemnomorskim miasteczku, gdzieś we Włoszech w 1943 roku. Główny bohater - Karl Fairburne - przekrada się za plecami wrogów i zastawia pułapki, ale film pokazuje, że możliwe będzie także otwarte podejście i nieco szybsza akcja.

Wspomniany Adolf Hitler pojawia się na samym końcu, by przypomnieć graczom, że zamówienia przedpremierowe są nagradzane właśnie dodatkową misją w kampanii. Na dyktatora zapolujemy w bazie okrętów podwodnych.

Przedstawione wydarzenia następują zaraz po poprzedniej odsłonie serii, a do Włoch trafiamy, by pomóc miejscowemu ruchowi oporu w walce z faszystami.

Postawiono na dużo większą swobodę działań i skalę świata. Dość powiedzieć, że już najmniejszy poziom w Sniper Elite 4 ma być trzy razy obszerniejszy, niż największa mapa w poprzedniej części.

Bohater jest bardziej mobilny i może teraz przeskakiwać niskie murki czy wspinać się na krawędzie. Inne opcje to krótki „skok” w przykucnięciu, pomocny przy unikaniu wzroku strażników.

Sniper Elite 4 ukaże się 14 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze