Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokemony podejmują współpracę z Edem Sheeranem. Muzyk nagra specjalną piosenkę

Kolejny przebój?

Znany muzyk Ed Sheeran poinformował o nawiązaniu współpracy z The Pokemon Company. Artysta opublikuje w przyszłym tygodniu specjalny utwór.

Jak poinformował wokalista, piosenkę o tytule „Celestial” usłyszymy już w 29 września na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych. Opublikowano też okładkę singla, przedstawiającą Sheerana z Pikachu na plecach. W zeszłym tygodniu artysta zamieścił na swoim kanale YouTube krótki film, na którym śpiewa fragment utworu leżąc pomiędzy pluszowymi Pokemonami.

Jak informuje serwis VGC, nagrodzony nagrodą Grammy muzyk wielokrotnie przyznawał, że jest wielkim fanem Pokemonów. Podczas niedawnych Mistrzostw Świata Pokemon uczestnikom eventu wyświetlono nagraną wiadomość od muzyka. Sheeran przytoczył w niej anegdotę, gdy na początku kariery spóźnił się na pociąg i musiał przenocować na stacji kolejowej. Aby zabić czas, grał wówczas w Pokemon Red na swoim GameBoy Color przez niemal dziewięć godzin bez przerwy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze