Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podrasowany barbarzyńca wciąż jest groźny - nowy zwiastun Diablo 2: Resurrected

Blizzard prezentuje jedną z klas postaci.

Blizzard opublikował nowy zwiastun Diablo 2: Resurrected, czyli odświeżonej wersji klasyka z 2000 roku. Nagranie skupia się na jednej z klas postaci - barbarzyńcy.

Materiał prezentuje wspomnianego bohatera w akcji. Heros koncentruje się na walce w zwarciu, eliminując hordy napotykanych przeciwników z pomocą topora, siekąc nieprzyjaciół w starciach na bliski dystans.

Wideo zachęca również gracza do „uwolnienia swojego gniewu” poprzez pozbywanie się oponentów. Trailer przypomina także, że - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - w grze pojawi się możliwość pokierowania żeńskim lub męskim barbarzyńcą.

Diablo 2: Resurrected ukaże się 23 września na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Nowa wersja gry zaoferuje ulepszoną grafikę i liczne udoskonalenia w rozgrywce, w tym opcję automatycznego zbierania złota.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze