Skip to main content

Tryb rankingowy Diablo 2 Resurrected coraz bliżej

Wkrótce testy.

Blizzard poinformował, że wkrótce rozpocznie testy trybu rankingowego w Diablo 2: Resurrected - jednej z ważniejszych opcji, których w remake'u nadal brakuje.

Stosowne nowości z aktualizacji 2.4 powinny pojawić się niebawem na Publicznych Serwerach Testowych, by - po gruntownym sprawdzeniu - trafić do wszystkich zainteresowanych.

Tryb rankingowy to opcjonalny system rywalizacji, z kilkoma trybami do wyboru. Zabawę zaczynamy zawsze z nową postacią, a każda z opcji ma własną tablicę wyników, gdzie gracze rywalizują o zdobycie doświadczenia w ograniczonym czasie.

Zobacz na YouTube

Pod koniec sezonu tablice wyników zostają wyczyszczone, a postacie przeniesione do trybów nierankingowych, pozwalając zachować postępy i łup - w oczekiwaniu na kolejny sezon.

Twórcy wprowadzają także zmiany w przywoływaniu Uber Diablo. Nadal trzeba będzie sprzedawać Kamienie Jordana, lecz po osiągnięciu określonego pułapu potężny przeciwnik pojawi się dla każdego w tym samym obszarze, nie tylko dla graczy na ta jednym serwerze.

Aktualizacja 2.4 to także poprawki w balansie umiejętności postaci i w innych elementach produkcji. Dodano na przykład opcję zmiany jakości efektów wizualnych dla graczy PC, a gracze kupią też wypełnione tomy i klucze korzystając z kontrolera.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Zobacz także