Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy teaser gry Vampyr od twórców Remember Me

Przygody wampira.

Francuskie studio Dontnod Entertainement opublikowało pierwszy teaser gry fabularnej Vampyr, zmierzającej na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Jak wskazuje sam tytuł, zapowiedziana w styczniu produkcja opowiada o przygodach wampira. Akcję umieszczono niedługo po I wojnie światowej, podczas pandemii grypy w Londynie. Wcielimy się w doktora, zamienionego w krwiopijcę przez jednego z pacjentów.

Z opisu pod filmem wynika, że ważnym elementem rozgrywki będzie wybieranie i śledzenie kolejnych ofiar, ale nie zabraknie też walki, łączącej bijatykę, strzelanie i nadnaturalne zdolności postaci. Zmierzymy się z innymi wampirami, ale także z łowcami, posiadającymi specjalne broni i pułapki.

W planach jest także rozbudowany system rzemiosła, za pomocą którego zbudujemy lepsze narzędzia, powiększymy arsenał i stworzymy potężniejszą amunicję.

Premiera w 2017 roku. Vampyr to drugi projekt Dontnod - studio pracuje obecnie także nad wydawaną w odcinkach przygodówką Life is Strange.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze