Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Vampyr - rozdział 7: Zdrowy nosiciel

Epilog.

Ostatni rozdział to miła odmiana - doktor Reid trafia do zupełnie nowej lokacji, a do końcowych napisów nie musimy walczyć ani razu. Jak przyjemnie, prawda? Na początku teleportuj się przez załamany most na wprost i idź prosto.

Ponownie porozmawiasz ze swoim stwórcą, jak zwykle enigmatycznym. Po wymianie zdań kieruj się w lewo, wzdłuż muru. Idź do końca i przejdź w prawo przez wyrwę w murze, a potem w górę po schodach. Przejdź dalej na dziedziniec i znowu po małych schodach nieco wyżej. Omiń nagrobki i idź prosto, przez bramę.

Dalej miń po lewej drzwi do zamku - zamknięte. Za budynkiem idź w prawo, potem wejdziesz na kolejne schody. Z góry możesz teleportować się do jednego z pokojów w zamku, na piętrze. Idź dalej, miń pokój z fortepianem i idź do końca korytarzem. Opadnij na parter idąc w prawo. Podejdź do stołu w komnacie i przeczytaj list.

Jak znaleźć kryptę - symbole

Teraz musisz znaleźć komnatę. Przejście jest w kominku, ale by je otworzyć, musisz zastosować kombinację przycisków. Przejdź w lewo, przez pokoje, do holu ze schodami. Tutaj na ścianie wisi wielki obraz - spójrz na niego ze zmysłem wampira, a dostrzeżesz symbol miecza i księżyca. Teraz wracaj do sali ze stołem i kominkiem.

Przyciśnij kamienny znak z mieczem po prawej stronie kominka, a następnie idź w prawo. Trzymaj się prawej strony pomieszczenia, miń okna i ścianę, a trafisz na kolejne okna i czerwoną zasłonę - przy niej jest kamienny, okrągły przycisk z księżycem. Wciśnij go i wracaj do kominka, gdzie powinno otworzyć się przejście.Zejdź podziemnym korytarzem w dół i idź do końca. Droga jest liniowa. Trafisz na lady Ashbury i tajemniczego mężczyznę. Obejrzyj scenę, a potem porozmawiaj z postaciami, by poznać kolejne tajemnice. Później obserwuj finałowe momenty i koniec przygody. Gratulujemy, przeszedłeś Vampyra!

Komentarze