Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Ghost in the Shell Online

Darmowa strzelanka.

Firma Nexon America opublikowała pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w strzelance o krótkim tytule Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online.

Wesoła gromadka

First Assault debiutuje w przyszłym roku na PC. To darmowa, drużynowa strzelanka z akcją przedstawioną w perspektywie pierwszej osoby.

Za prace odpowiada studio Neople. Zamknięte testy startują 1 października. Zapisy trwają na oficjalnej stronie produkcji.

Wcielamy się w żołnierzy o rozszerzonych cybernetycznie możliwościach, zgodnie z założeniami uniwersum z mangi Ghost in the Shell. Jest między innymi kamuflaż czy ulepszony wzrok, podkreślający sylwetki przeciwników.

W planach jest sieciowa rywalizacja oraz tryb PvE, czyli walki ze sztuczną inteligencją. Deweloperzy korzystają z silnika Gamebryo, napędzającego wcześniej Warhammer Online czy Fallout: New Vegas.

Założona w 1994 roku firma Nexon specjalizuje się właśnie w produkcjach Free to Play, dystrybuując między innymi Dirty Bomb od Splash Damage - twórców Wolfenstein: Enemy Territory.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze