Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Mass Effect 3 zdradza szczegóły na temat nowego DLC - Reckoning

Dodatek z nowym trybem kooperacji, powiązany z wyborami z kampanii single player.

W patchu do Mass Effect 3 znalazły się informacje na temat nowego dodatku DLC - Reckoning. Według BioWare, poprawka miała tylko załatać drobne błędy, lecz użytkownik forum Clevernoob doszukał się innych informacji.

Reckoning wprowadzi nowy tryb kooperacji, który pozwoli na rozegranie kluczowych misji z kampanii dla pojedynczego gracza wraz ze znajomymi. Dodatkowo, gracze otrzymają sześć kolejnych scenariuszy w „standardowym” co-opie. BioWare stworzyło też nowe modele postaci dla każdej rasy. W zmaganiach sieciowych wykorzystamy również trzy bronie, które pojawiły się już we wcześniejszych dodatkach fabularnych.

Fabrice Condominas, producent w BioWare Montreal zapytany dlaczego po raz kolejny dochodzi do ujawnienia informacji przed premierą dodatku, stwierdził, że „to względy techniczne. Jesteśmy coraz lepsi w unikaniu takich problemów”. Pytanie padło przed wydaniem poprzedniego DLC - Omega.

Użytkownik TSA_383, który jest źródłem przecieku, potwierdza, że tym razem BioWare bardziej postarało się, by ukryć i zaszyfrować dane. Jak widać, na próżno.

Jeden ze screenów promujących dodatek, opublikowany na Twitterze w tym tygodniu
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze