Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opublikowano trailer filmu animowanego „Ratchet & Clank”

Jest też Qwark i Nefarious.

W sieci pojawił się pierwszy dłuższy zwiastun filmu animowanego „Ratchet & Clank”, zmierzającego do kin w kwietniu przyszłego roku.

\o/

Materiał wideo prezentuje początek znajomości dwóch tytułowych bohaterów, a także inne dobrze znane postacie, takie jak Qwark czy Nefarious.

Jak wiemy już od maja, swoich głosów w angielskiej wersji językowej użyczą między innymi Sylvester Stallone, Paul Giamatti („Zniewolony. 12 Years a Slave”, Rhino w „Niesamowity Spider-Man 2”), John Goodman („Operacja Argo”, „Potwory i spółka”) czy Rosario Dawson („Sin City: Miasto Grzechu”, serial „Daredevil”).

Wyżej wymienieni dołączają do standardowej obsady, znanej z gier Ratchet & Clank: Arnold Taylor jako Ratchet i David Kaye jako Clank, a także Armin Shimerman w roli Nefariousa.

Odpowiedzialne za serię studio Insomniac pracuje równolegle nad odświeżoną wersją pierwszej gry, która ukaże się na PlayStation 4 razem z kinowym debiutem. Dostaniemy przebudowane lokacje z pierwowzoru, a także całkiem nowe poziomy i bronie.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze