Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularny zwiastun Ratchet & Clank łączy grę i film

Jest też sporo rozgrywki.

Studio Insomniac Games przygotowało sporo nowych ujęć rozgrywki z platformówki Ratchet & Clank na PlayStation 4, debiutującej w Europie już 20 kwietnia.

Jest też nowy zwiastun animowany, stawiający na połączenie scen z gry oraz z debiutującego równolegle filmu. Obie produkcje opowiadają tę samą historię o walce tytułowego duetu ze złym Drekiem.

„Film skupia się nieco bardziej na rozwoju postaci, a gra - na akcji, toczonej pomiędzy scenami. Chcieliśmy wykorzystać to, co najlepsze w danym medium” - czytamy na blogu PlayStation.

W tytule na PS4 narratorem będzie sam kapitam Copernicus L. Qwark, przedstawiający wydarzenia w nieco „zmodyfikowanej” wersji, premiującej jego własne - w rzeczywistości skromne - osiągnięcia. Widać to także w trailerze.

Produkcja Insomniac Games to remake oryginału wydanego na PlayStation 2 trzynaście lat temu. Deweloperzy nie chcieli jednak wyłącznie odświeżyć oprawy graficznej - w efekcie otrzymamy niemal nowy tytuł.

Poniżej wspomniany zwiastun animowane oraz nowe fragmenty rozgrywki z różnych planet.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze