Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ratchet & Clank z 2016 roku zadziała na PS5 w 60 klatkach

Gra dostępna za darmo do jutra.

Deweloperzy z Insomniac Games poinformowali, że w kwietniu udostępnią aktualizację do gry Ratchet & Clank z 2016 roku, dzięki której platformówka zadziała w 60 klatkach na sekundę.

Twórcy opublikowali ogłoszenie na Twitterze, przypominając jednocześnie, że jeszcze do jutra - 31 marca - każdy może dodać ten tytuł za darmo do swojej biblioteki.

Wydana na PS4 produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem, jednak najczęściej powtarzanym zarzutem było ograniczenie płynności rozgrywki do 30 FPS, co w przypadku gry platformowej przeszkadzało części użytkowników.

Wersja na PS5 oferuje już obecnie ulepszenia z PS4 Pro, a więc dynamiczne 4K, HDR oraz ulepszone wygładzanie krawędzi.

Ratchet & Clank to reboot serii, który zadebiutował niemal równocześnie z filmem o tym samym tytule. Studio Insomniac pracuje obecnie nad pełnoprawnym sequelem na PlayStation 5 - Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się w czerwcu.

Najnowsza odsłona ma być bezpośrednią kontynuacją części Into the Nexus wydanej jeszcze na PS3. Bohaterowie będą musieli powstrzymać złego imperatora, który chce wykorzystać katastrofę załamujących się wymiarów do własnych celów. W jednej z alternatywnych rzeczywistości pojawi się nowa postać - nieznana jeszcze z imienia przedstawicielka Lombaxów.

O autorze
Komentarze