Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

OlliOlli2: Welcome to Olliwood w sierpniu trafi na PC

Dla fanów deskorolki.

Zręcznościowa gra z deskorolką w roli głównej - OlliOlli2: Welcome to Olliwood - ukaże się 11 sierpnia na PC.

Produkcja pojawiła się na Steamie, gdzie jako datę premiery podano tylko „lato”. Konkretny termin ujawnił serwis VG24/7, powołując się na informacje od producenta.

Tytuł trafi na komputery z Windows, Maca i Linux, ze wsparciem dla padów, lokalną kooperacją i listami najlepszych wyników.

OlliOlli2: Welcome to Olliwood jest już dostępne na PlayStation 4 i PS Vita, od marca tego roku.

Tak jak w pierwszej części dwuwymiarowej zręcznościówki, gracze zajmują się wykonywaniem trików na deskorolce. Sequel oferuje więcej sztuczek i zróżnicowanych lokacji. Również oprawa graficzna jest teraz bardziej „realistyczna” - zrezygnowano z klasycznych pikseli.

„OlliOlli 2 to idealny tytuł dla miłośników poprawiania rekordów i entuzjastów deskorolek. Wymaga cierpliwości i zaangażowania, ale przynosi wiele satysfakcji” - napisał Radek w recenzji.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze