Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun OlliOlli 2: Welcome to Olliwood pokazuje nowe tricki i lokacje

Western z deskorolką.

Studio Roll7 opublikowało kolejny zwiastun zręcznościowej gry OlliOlli 2: Welcome to Olliwood, w której wcielamy się w mistrza deskorolki, zjeżdżającego w dół dwuwymiarowych lokacji.

Przygody na Dzikim Zachodzie

Deweloperzy prezentują kilka nowych światów, jakie odwiedzimy w produkcji - to między innymi aztecka świątynia, miasteczko z westernu, opuszczona kopalnia czy park rozgrywki.

Nowością w drugiej odsłonie serii będzie także tryb lokalnej rywalizacji dla maksymalnie czterech osób, na podzielonym ekranie. Do tego nowe tricki, 50 poziomów i 250 wyzwań do ukończenia.

Piksele z pierwowzoru zamieniono teraz na „gładszą” i bardziej kolorową oprawę, co przekłada się także na płynniejsze animacje.

OlliOlli2: Welcome to Olliwood ukaże się jeszcze w tym roku na PlayStation 4 i PS Vita, także ze wsparciem dla funkcji SharePlay, pozwalającej zaprosić do wspólnej zabawy znajomego, który nie posiada własnego egzemplarza gry.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze