Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obszerny gameplay z Outlast 2

Mrok i horror.

Horror Outlast 2 - choć opóźniony do przyszłego roku - nabiera już kształtów, czego dowodem są obszerne materiały z rozgrywki z trwających w tym tygodniu targów Gamescom.

Fabuła opowiada o przygodach kamerzysty, Blake'a Langermanna. Ten ma dość dużego pecha: ma wypadek samochodowy, a jego żona zostaje porwana.

Akcja w poniższym materiale wideo zaczyna się właśnie od tego momentu. Spadamy w dół zbocza, by wkrótce natrafić na opuszczone zabudowania.

W okolicy panuje absolutna ciemność, więc jedynym źródłem informacji na temat obiektów jest często przenoszona kamera, dysponująca trybem noktowizyjnym.

Otoczenie nie jest zbyt przyjemne, pełne martwych ciał, tajemniczo zatrzaskujących się drzwi, symboli religijnych, oraz - na szczęście - baterii do naszego sprzętu elektronicznego.

Platformy docelowe dla Outlast 2 to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

W pierwszej odsłonie zwiedzaliśmy opuszczony szpital psychiatryczny, lecz sequel skupia się na przerażającej sekcie, gdzieś na pustyni w Arizonie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze