Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Outlast 2 opóźniony do przyszłego roku

Przygody kamerzysty.

Horror Outlast 2 z widokiem w perspektywie pierwszej osoby miał ukazać się jesienią, lecz plany zmieniono. Nowa data premiery to pierwszy kwartał przyszłego roku.

„Naszą misją, jako studia niezależnego, jest dostarczenie najlepszych, najbardziej przerażających wrażeń” - wyjaśnia studio Red Barrels na Facebooku.

„Dlatego właśnie spędzimy nieco więcej czasu na pracach, by upewnić się, że nasza wizja dla Outlast 2 nie jest w żaden sposób narażona i otrzymujecie najlepsze możliwe wrażenia.”

„Nie jest to rodzaj wiadomości, jakie chcemy przekazywać, ale pozostajemy w pełni zaangażowani w budowany świat oraz naszą społeczność. Nie możemy z czystym sumieniem wydać grę, której limity nie zostały gruntownie przetestowane” - dodaje przedstawiciel studia.

„Dziękujemy za zrozumienie. Obiecujemy, że Outlast 2 was przerazi.”

Platformy docelowa dla Outlast 2 to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Fabuła Outlast opowiada o przygodach kamerzysty, Blake'a Langermanna. Ten ma dość dużego pecha: ma wypadek samochodowy, a jego żona zostaje porwana.

W pierwszej odsłonie zwiedzaliśmy opuszczony szpital psychiatryczny, lecz sequel skupia się na przerażającej sekcie, gdzieś na pustyni w Arizonie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze