Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obiecujące Wo Long: Fallen Dynasty dostanie wkrótce nowe demo

Ostatnie przed premierą.

Koei Tecmo ogłosiło, że jeszcze w tym miesiącu - 24 lutego - opublikuje nową wersję demonstracyjną gry Wo Long: Fallen Dynasty, zapowiadającej się na interesujący soulslike dla fanów Nioh.

Twórcy nie obawiają się pokazywać swojej produkcji przed premierą. Pierwsze demo wydano we wrześniu ubiegłego roku, zbierając całkiem ciepłe reakcje. Druga wersja próbna będzie już dostępna bez ograniczeń czasowych, na PC oraz na konsolach PlayStation oraz Xbox.

Co więcej, wszelkie postępy przeniesiemy następnie do pełnej wersji, co wydaje się sugerować, że otrzymamy sam początek przygody. Debiut Wo Long: Fallen Dynasty zaplanowano na 3 marca, od razu także w usłudze Game Pass na komputerach osobistych, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Tytuł zapowiedziano latem ubiegłego roku podczas imprezy Microsoftu, jako połączenie wysiłków kreatywnych producentów Fumihiko Yasudy (odpowiedzialnego właśnie za Nioh) oraz Masaakiego Yamagiwy (Bloodborne). Za prace odpowiada zespół deweloperów Team Ninja.

Całość wydaje się w największym stopniu przypominać właśnie wspomniane Nioh, gdyby przenieść akcje z mitologii japońskiej do mitologii chińskiej. Świat Wo Long ma w sobie wiele elementów fantastyki, a gra zaoferuje spory asortyment broni i magiczne zaklęcia.

Wzorem gatunku soulslike, wyprowadzanie ciosów w odpowiednich momentach będzie kluczem do sukcesu, a poprawne wykonywanie uników może zadecydować o zachowaniu życia. Nie może też zabraknąć wysokiego poziomu trudności i wrogów potrafiącymi zaskoczyć rozmiarami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wo Long: Fallen Dynasty

Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze