Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Total War z akcją w Troi - sugeruje znak towarowy

Kolejna odsłona podcyklu Saga.

Kolejna odsłona Total War Saga, czyli podserii skupiającej się na krótszych okresach historycznych, przeniesie graczy do Troi - sugerują nieoficjalne informacje.

Użytkownicy forum Reddit zauważyli, że studio Creative Assembly w brytyjskim urzędzie patentowym zarejestrowało znak towarowy o wymownej nazwie Total War Saga: Troy. Firma zarezerwowała markę w lipcu, co jednak zostało publicznie ujawnione dopiero w sierpniu.

Podtytuł mocno sugeruje, że niezapowiedziana dotychczas produkcja skoncentruje się na antycznym mieście, rozpowszechnionym przez Homera. Niewykluczone, że weźmiemy udział w konflikcie między Grekami a mieszkańcami Troi.

Pierwszą odsłoną Total War Saga jest Thrones of Britannia

Nie jest to na razie jasne, ale jeżeli Creative Assembly rzeczywiście postanowiło osadzić akcję gry w czasach mitycznych, być może zaimplementuje mechanizmy rozgrywki oparte na zjawiskach nadprzyrodzonych.

Pierwszą i na razie jedyną odsłoną Total War Saga jest wydane w maju ubiegłego roku Thrones of Britannia. W produkcji gracze uczestniczą w walce o brytyjskie królestwa, kierując jedną z kilku frakcji - między innymi Wikingami, Anglosasami i Gaelami.

Zobacz na YouTube

Warto zaznaczyć, że firma Sega - wydawca i właściciel praw do strategicznej serii - na targach Gamescom zaprezentuje nieogłoszony tytuł. Tajemniczym projektem może być właśnie trojańska część cyklu od Creative Assembly.

Źródło: Reddit

Następnie: Wnuk tworzy grę na podstawie wspomnień swojej babci z okresu II wojny światowej

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze