Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w PS Plus na sierpień 2023. Sony podało listę gier

Trzy tytuły w ofercie.

Sony zaprezentowało listę gier, które wzbogacą katalog PS Plus w przyszłym tygodniu. Od 1 sierpnia abonenci będą mogli pobrać trzy produkcje: Death’s Door, Dreams oraz PGA Tour 2K23.

Gry będą dostępne w każdym wariancie subskrypcji, a więc PS Plus Essential, Extra oraz Premium. Najciekawszą z propozycji wydaje się Dreams, będące nie tyle grą, co platformą do tworzenia własnych projektów, które następnie zobaczyć mogą inni gracze. Tytuł zebrał wierną grupę fanów, więc wciąż możemy tam znaleźć sporo ambitnych dzieł.

Death's Door to dla odmiany przygodowe RPG z rysunkową oprawą graficzną. Główny bohater zajmuje się odnajdywaniem dusz zmarłych w fantastycznym świecie. W końcu napotyka jednak problemy, dlatego musi wyruszyć w niebezpieczną podróż. W grze nie brakuje walki i czarnego humoru, a całość obserwujemy z izometrycznej perspektywy.

Ostatnią propozycją jest PGA Tour 2K23, czyli najnowsza odsłona symulatorów gry w golfa. Jak łatwo się domyślić, produkcja oferuje opcję rozgrywki zarówno dla jednego, jak i wielu graczy. Jest także tryb kariery, w którym możemy poprowadzić swojego golfistę na szczyt rankingów.

Japońska firma przypomina jednocześnie, że subskrybenci mają ostatnią szansę na pobranie gier z aktualnej oferty. Do 31 lipca możemy wzbogacić swoją bibliotekę o Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered oraz Endling - Extinction is Forever.

Przypomnijmy, że aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze