Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe wersje GTA 5 z kamerą z kokpitu i widokiem FPP - raport

Ujawnia strona studia Rockstar.

Oficjalna strona pomocy technicznej Grand Theft Auto 5 - opublikowana 12 września - wymienia nowe opcje wprowadzane do wersji na konsole nowej generacji i PC. Wśród innowacji podano między innymi widok z kokpitu samochodów oraz kamerę FPP.

A gdzie pieski?

Wspomniana strona została już usunięta i obecnie dostępna jest wyłącznie przez archiwizującą usługę Google Cache (dzięki, AGB).

„Całkiem nowy tryb pierwszej osoby dla pojazdów, pokazujący wnętrza, w tym działające prędkościomierze, obrotomierze, światła i inne” - czytamy w spisie opcji.

Poniżej wymieniono także widok z oczu bohatera podczas przemieszczania się na piechotę, nowe żarty w trybie fabularnym oraz zwierzęta w GTA Online.

Ten ostatni element podkreślony jest kolorem czerwonym i kończy się znakiem zapytania, co może sugerować, że opisywana strona nie była dokończona i nigdy nie powinna zostać opublikowana. Powyższe informacje należy więc traktować jako nieoficjalne.

Grand Theft Auto 5 ukaże się na PC w przyszłym roku - 27 stycznia. Wcześniej zagrają posiadacze PlayStation 4 i Xbox One - już 18 listopada. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej wiadomości z 12 września.

Poza ulepszoną oprawą graficzną, deweloperzy przygotowują także nową zawartość. Zwiększy się zasięg widzenia i rozdzielczość, a wśród dodatków pojawią się kolejne bronie, więcej dzikich zwierząt, całkowicie przeprojektowany system roślinności, więcej pojazdów na ulicach oraz usprawnione efekty zniszczeń i pogody.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze