Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy materiał wideo z Tomb Raider

AKTUALIZACJA: Cenega udstępniła film w wersji z polskimi napisami.

Aktualizacja: Polski dystrybuotr gry, firma Cenega udostępniła to samo wideo, ale w wersji z polskimi napisami.

Oryginalna wiadomość: Square Enix opublikowało nowy film dotyczący gry Tomb Raider, na którym widać sporo nowych fragmentów rozgrywki.

Materiał traktuje także o „Systemie Obozów”. Obozy posłużą jako system szybkiej podróży - na piechotę wystarczy dotrzeć tylko raz, następnie można korzystać z błyskawicznego przenoszenia się pomiędzy obszarami już odwiedzonymi.

Ponadto, na mapie widoczny jest licznik przedstawiający, ile przedmiotów zebraliśmy na danym terenie. Zawsze można się cofnąć do już odwiedzonego, wstrzymując na chwilę dalszy rozwój głównej ścieżki fabularnej. Warto to robić, bowiem za pierwszym razem nie zwiedzimy całej lokacji ze względu na brak potrzebnego sprzętu.

Wraz z postępami w grze, Lara zdobędzie np. strzelbę, która pozwoli niszczyć drewniane belki blokujące niektóre wejścia, możliwość podpalenia strzał czy przywiązania do strzały liny - dzięki temu ostatniemu może między innymi stworzyć nowe przejście nad przepaścią.

Tomb Raider ukaże się 5 marca na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3, w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). W roli Lary Croft usłyszymy aktorkę Karolinę Gorczycę. Cena wyniesie ok. 119 zł (PC) lub ok. 219 zł (X360, PS3).

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły