Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tomb Raider: Karolina Gorczyca w roli Lary Croft

Zdjęcia z sesji i fragmenty gry z głosem aktorki.

Cenega ogłosiła, że w rolę Lary Croft w polskiej wersji językowej gry Tomb Raider wcieli się aktorka Karolina Gorczyca.

„Poszukiwania polskiej odtwórczyni Lary Croft trwały naprawdę długo. Ostatecznie casting przeprowadzony w studiu nagraniowym wygrała Karolina Gorczyca. Urzekła nas zarówno wdziękiem, jak i barwą głosu doskonale pasującą do roli” - czytamy w oficjalnej informacji prasowej firmy Cenega, polskiego dystrybutora.

„Wybór wydaje nam się tym bardziej trafiony, że Karolina wygrała w plebiscycie fanów Tomb Raider na najlepszą odtwórczynię roli Lary Croft na najpopularniejszej polskiej stronie serii LaraCroft.pl oraz znalazła się w czołówce najwyżej typowanych do tej roli aktorek na portalu Filmweb.pl” - czytamy dalej.

Karolina Gorczyca jest z wykształcenia aktorką, wystąpiła między innymi w serialach „Czas Honoru”, „Majka” i „Usta Usta”. Zagrała też w filmach „Ostatnia Akcja”, „Pora Mroku”, „Miłość na wybiegu”, „Skrzydlate Świnie” czy „Huśtawka”.

Tomb Raider ukaże się 5 marca w pełnej polskiej lub angielskiej (do wyboru) wersji językowej na PC i PlayStation 3. Jak informują Square Enix i Cenega, na Xboksie 360 zagramy tylko po polsku, ze względu na ograniczoną pojemność płyty DVD.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to idealne rozwiązanie dla fanów Tomb Raider, dlatego każdego, kto jest zainteresowany kupnem oryginalnej wersji gry na Xbox 360 zachęcamy do kontaktu ze sklepem muve.pl, który postara się zrealizować jego zamówienie - mówi Michał Gębski, Marketing & PR Specialist w firmie Cenega.

Karolina Gorczyca w roli Lary Croft

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Tomb Raider (1996)

PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze