Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix chce zatrudnić wiedźmina. Niecodzienna oferta

Z opieką zdrowotną, o ile znamy odpowiednie zaklęcie.

Netflix umieściło na oficjalnej stronie nietypowe ogłoszenie - firma poszukuje wiedźmina do „ochrony 158 milionów abonentów”. Chętni mogą wysyłać zgłoszenia w formie wideo trwającego maksymalnie minutę.

W ofercie pracy podkreślono, że główne obowiązki zatrudnionego będą związane z „usuwaniem wszelkiej maści potworów, bestii, demonów”. Wymagane jest posiadanie własnego wyposażenia - łącznie z koniem i dwoma mieczami.

„Podzielność uwagi i multitasking będą codziennością. Musisz wykonywać swoje obowiązki i jednocześnie pełnić rolę mentora dla młodego wiedźmina, ponieważ zdasz sobie sprawę, że to twoje Przeznaczenie” - czytamy w ogłoszeniu.

Przedstawiciele Netflixa wykorzystali nietypową ofertę, by kolejny raz nakreślić rolę wiedźmina i w nietypowy sposób wyjaśnić, czym się zajmuje. Nie zabrakło odniesień do prozy Sapkowskiego.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, najważniejsze informacje

Pisząc o perfekcyjnym kandydacie na stanowisko, autorzy oferty zaznaczyli, że wiedźmin powinien mieć „niepodważalne zrozumienie pojęć mniejszego zła i wyższego dobra”, a także „zgadzać się, że najgorsze potwory to te, które sami tworzymy”.

Do mile widzianych umiejętności należy też dyplom szkoły wiedźmińskiej, zdolność unikania ataków mackami czy wytrzymałość psychiczna na obraźliwe okrzyki ze strony tłumów.

Serial Wiedźmin zadebiutuje 20 grudnia.

Źródło: Netflix

Tagi
O autorze
Komentarze