Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Unbound - kresówkowe efekty, jak wyłączyć

Edycja ustwień Tagów.

Prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjną funkcją Need For Speed Unbound są kreskówkowe efekty graficzne, nazywane tutaj Tagami. Na tej stronie wyjaśniamy, czy można je wyłączyć.

Niestety, w grze nie ma opcji całkowitego wyłączenia Tagów. Zamiast tego, można jedynie włączyć efekt o barwach czarnym lub biały, takie jak „Zamaskowany” i „Elektryczne owce”, które przypominają zwykły, biały lub czarny dym spod kół. Dokonamy tego w opcjach personalizacji Stylu auta, wchodząc do zakładki Tagi. Warto jednak zaznaczyć, że wpływa to tylko na nasz wóz - na autach przeciwników komputerowych oraz innych graczy w trybie online wciąż zobaczymy kolorowe animacje.

Twórcy jednak zapewniali przed premierą, że opcja wyłączenia efektów będzie się znajdować w grze. Można więc liczyć na to, że jest to przeoczenie deweloperów i stosowna opcja zostanie dodana w jednej z przyszłych aktualizacji. Alternatywnie, być może sprawę rozwiążą moderzy wersji PC, który na własną rękę dodadzą opcje ukrycia Tagów.

Następnie: Need For Speed Unbound - czy jest szybka podróż

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - widok z kokpitu, czy jest w grze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Need for Speed: Unbound

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze