Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nazwy plików z GTA 5 na PC wymieniają konie, zombie i DLC

Czas na mody?

Twórcy modyfikacji od wtorku przeczesują pliki komputerowej wersji Grand Theft Auto 5, ujawniając kilka interesujących szczegółów.

Popularne narzędzie służące w przeszłości do projektów GTA 4 - OpenIV - zostało zaktualizowane, otrzymując wsparcie dla najnowszej odsłony serii studia Rockstar. W niedostępnych wcześniej katalogach znaleziono tekstury, modele i inne elementy gry.

Użytkownik „GooD-NTS” z forum dyskusyjnego GTA Forum opublikował kilka screenshotów, a nazwy plików mówią między innymi o koniach, zombie w GTA Online i... myciu twarzy w apartamencie z DLC.

OpenIV nie umożliwia obecnie edytowania plików, ale to może zmienić się w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że ujawnione dane nie muszą być koniecznie materiałami do pracy dla twórców modów, ale mogą być pozostałością po wyciętej zawartości czy... Red Dead Redemption, gdzie pojawiły się zarówno konie, jak i zombie.

„Świetne postaci i dialogi oraz atrakcyjna formuła rozgrywki, której kwintesencją są efektowne napady, sprawiają, że piąta odsłona serii Grand Theft Auto jest jej bezsprzecznie najlepszą częścią” - napisał Damian w recenzji wersji PC.

Można także przypomnieć historię moda Hot Coffee do GTA: San Adreas, powstałego w wyniku ujawnienia niewykorzystanych plików, odkrytych przez jednego z graczy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze