Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naładowany akcją i pięknymi widokami premierowy zwiastun Hitman 3

Jeszcze dwa dni.

W sieci można już obejrzeć premierowy zwiastun Hitman 3, finału trylogii World of Assassination autorstwa IO Interactive. Gra debiutuje 20 stycznia na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

Zwiastun jest dość nietypowy, a dzięki muzyce zyskuje wręcz emocjonalny charakter - można wręcz zapomnieć, że ponownie wcielimy się w bezwzględnego, oszczędnego w słowach zabójcę.

IO Interactive twierdzi, że Agent 47 podejmie się tym razem najważniejszych kontraktów w karierze. Bohater ponownie będzie współpracował z agentką Dianą Burnwood, ale połączy też siły z Lucasem Greyem, przyjacielem z dawnych lat.

Gameplay nie uległ większym zmianom, ale otrzymamy do dyspozycji nowy gadżet, wielofunkcyjny aparat. Hitman 3 to okazja do odwiedzenia między innymi Anglii, Chin, Niemiec, Argentyny czy rumuńskich Karpatów.

Właściciele poprzednich części trylogii zaimportują do gry lokacje i misje z Hitman i Hitman 2, choć na PC może być to nieco utrudnione przez roczną wyłączność produkcji w Epic Games Store. IO Interactive pracuje jednak nad rozwiązaniem problemu.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze