Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najlepsze komputery dla gracza - przeceny na maszyny Acer oraz MSI

Komputery dostosowane do każdych potrzeb.

Zakup gotowego komputera do gier ma wiele zalet. Przede wszystkim, otrzymujemy złożone, skonfigurowane urządzenie, które wystarczy jedynie podpiąć, aby rozpocząć zabawę.

Dla osób nieposiadających wiedzy technicznej dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że w razie awarii możemy odesłać na gwarancję cały komputer, zamiast na własną rękę szukać uszkodzonego podzespołu.

W sklepie RTV Euro AGD trwają właśnie promocje na gotowe komputery znanych producentów.

Wśród dostępnych produktów Acera znajdziemy maszyny z dobrze ocenianej serii Nitro N50. Komputery te cechują się prostą, estetyczną obudową, z subtelnym akcentem w postaci czerwonego podświetlenia. W ofercie znajdziemy modele z wydajnymi procesorami Intel 11 generacji oraz układami graficznymi Nvidia.

MSI oferuje szeroki wybór rozwiązań, dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika. Oprócz standardowych modeli Infinite X oraz Infinite S3 w obudowach typu tower, możemy wybrać również wariant Infinite S w kompaktowej obudowie cube tower, lub zdecydować się na niewielką maszynę z rodziny Trident, które świetnie sprawdzą się dla osób, które chcą zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na biurku.

Wszystkie komputery objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.
Tagi
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.