Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na God of War Ragnarok czeka również Phil Spencer z Xboxa

Przyznał też, że jaskiniowcowi pokazałby grę Lumines.

Phil Spencer - szef działu Xbox w Microsofcie - przyznał, że również on czeka na premierę God of War Ragnarok.

Spencer wziął udział w zabawie na platformie Twitter, w ramach której należy napisać kilka „gamingowych” faktów o sobie: między innymi podzielić się tytułem swojej pierwszej gry, ulubionej gry i... jaką grę pokazałoby się jaskiniowcowi i dlaczego. W opublikowanym poście, możemy przeczytać kilka właśnie takich ciekawostek o znanym przedsiębiorcy:

  • Pierwsza gra: Pong;
  • Najnowsza gra: Road 96;
  • Ulubiona gra: Robotron 2084;
  • Gra, w którą grasz najwięcej: Forza Horizon 5 Hot Wheels;
  • Gra, w którą chcesz zagrać w następnej kolejności: God of War Ragnarok;
  • Gra, którą pokazałbyś jaskiniowcowi: Lumines, ponieważ to idealne połączenie mechaniki, muzyki, stylu i potencjału na wielokrotne przechodzenie kampanii.

Wśród komentujących post Spencera znalazło się jednak kilka osób, które zwracały uwagę na mało ekscytujący kalendarz premier Xboxa, w stosunku do wyczekiwanych produkcji Sony.

- Nasz ziomek Phil znowu przeciwstawia się niepotrzebnej wojnie konsol - napisał jeden z internautów, na co odpowiedział użytkownik o pseudonimie Zaka: „A może zamiast tego przeciwstawiłby się małej liczbie dobrych gier ekskluzywnych na platformie, którą zarządza?”.
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze