Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 12 ujawnione przez jednego z twórców?

A może to tylko żart?

Wygląda na to, że producent ze studia NetherRealm potwierdził fakt istnienia Mortal Kombat 12, kolejnej odsłony popularnej serii bijatyk.

Jonathan Andersen - o nim mowa - to starszy menedżer produktu w amerykańskiej firmie. We wtorek mężczyzna opublikował pozornie mało interesujące zdjęcie swojego biurka.

Fotografia prezentowała grafiki promocyjne Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 oraz Injustice 2, a także zakurzony budzik i kawałek monitora. To właśnie ten ostatni element przykuł uwagę, w ocenie miłośników bijatyki stanowiąc „kontrolowany przeciek”.

Przyczyna zamieszania

W rogu zdjęcia, na ekranie, widniał bowiem plik o nazwie „MK12_Mast...”. Andersen po dziesięciu minutach usunął wpis z Twittera.

Część graczy uważa jednak, że to nie ujawnienie Mortal Kombat 12, lecz po prostu żart z graczy. Gdzie indziej na monitorze przeczytać można bowiem fragment e-maila o wideo, którym rzekomo nie można się dzielić, ponieważ „nasi fani przeczesują internet w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów”.

„Bądźcie szczególnie ostrożni z tym materiałem” - czytamy dalej w wiadomości ujawnionej na ekranie.

Przypomnijmy: o pracach nad Mortal Kombat 12 informował w sierpniu ubiegłego roku dziennikarz Jeff Grubb.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze