Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Monster Hunter Rise - sprzęt kumpsów: jak zdobyć nowe przedmioty dla kompana

Narzędzia defensywne i ofensywne kumpsa.
Monster Hunter Rise - sprzęt kumpsów: jak zdobyć nowe przedmioty dla kompana Narzędzia defensywne i ofensywne kumpsa.

W Monster Hunter Rise towarzyszy nam dwóch kompanów - koleżkot i kumpies. Psi sojusznik może nosić dwa narzędzia, które mają zastosowanie defensywne i ofensywne. Na tej stronie zajmiemy się sprzętem kumpsa - dowiesz się, do czego służy i jak zdobywać dla niego nowe przedmioty.

Sprzęt kumpsa zmienimy przy Tablicy kompanów. Ten obiekt znajduje się w różnych miejscach we wiosce Kamuera, a także w obozowym namiocie. Psiego towarzysza możemy wyposażyć w dwa narzędzia, które zmieniają jego zachowanie podczas walki - na przykład: kumpies może założyć kły, które zwrócą uwagę potwora, lub zwój, który leczy sojuszników znajdujących się w pobliżu.

Nowy sprzęt dla kumpsów otrzymujemy jako nagrodę w ramach zleceń, które przekazuje nam Mistrz kynosów Inukai. Ta postać stoi obok Hinoi. Zwróć uwagę, podczas spaceru po wiosce, czy Inukai nie ma ci czegoś do przekazania. Jeśli zobaczysz kolorowy dymek nad jego głową, porozmawiaj z nim, a najpewniej zleci ci zadanie. Jeżeli je wykonasz, otrzymasz nowy sprzęt dla kumpsa.

Następnie: Monster Hunter Rise - przedmioty, materiały, zasoby, surowce: jak pozyskiwać i uzupełniać zapasy

Spis treści: Monster Hunter Rise - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Monster Hunter Rise - kuźnia kompanów, skrawki: jak tworzyć wyposażenie koleżkota i kumpsa

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze